• Fri fragt ved køb over 2500,-• Levering uden for DK fratrækkes moms ved kassen• Levering DK dag til dag• Levering GL & udland 2-5 dage
Kundeservice Webshop : Tlf: +45 23 29 93 42
Kundeservice Email : Info@great-greenland.gl
 

Hovedkontor GL & DK

Great Greenland A/S
Havnevej B-1274, Postboks 519
3920 Qaqortoq
Greenland
Tlf: +299 64 24 33
Fax: +299 64 29 33
E-mail: info@great-greenland.gl 

Great Greenland A/S
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42

Virksomheds besøg & Visitor Center i GL

Aviaja Holm Jensen
Tlf: +299 64 71 27
E-mail:aviaja@great-greenland.gl
Great Greenland Showrooms & Butik

Butik & Garveri Grønland:
Havnevej B-1276
3920 Qaqortoq
Tlf: +299 64 71 23
Åben hverdage 10-16 og ved besøg af krydstogtskibe.

Butik & Showroom Danmark:
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42
Åben for besøg hverdage ml. 9-15.


Salg og Marketing


Daglig Leder Great Greenland, Danmark.
International Salg & Marketingschef
Marie Larsen
Tlf: +45 23 29 93 42
E-mail: marie@great-greenland.gl

Key Account Manager 
Jacqline Negosanti
Tlf: +45 29 39 62 92
E-mail: jacqueline@great-greenland.gl

Key Account Manager 
Regine Møller
Tlf: +45 23 29 93 62
E-mail: regine@great-greenland.gl

Indhandling 

Ketzia Markussen Permien
Tlf.: +299 64 71 07
E-mail: ketzia@great-greenland.gl

Løngarvning

Produktionsleder
Isak Jensen
Tlf: +299 64 24 33
E-mail: isak@great-greenland.gl

Bogholderi

Regnskabschef
Lars Løftgaard
Email: larsl@great-greenland.gl
Tlf DK: +45 27 15 84 88
Tlf GL: +299 53 97 70

Thora Hjalgrimson
Tlf: +299 64 24 33
Dir: +299 64 71 20
Fax: +299 64 29 33
Email: thora@great-greenland.gl
Global Product Manager

Michelle Nygaard
michelle@great-greenland.gl
Tel: +45 22 53 57 52
Der er ingen produkter i denne kategori.