• 2500,- sinnerlugu pisinermi nassiunnera akeqanngilaq• DK avataanit pisinermi moms akiliilernermi peerneqassaaq
• DK-mi pisiat apuunneqarnerat ullormiit ullormut• Kalaallit Nunaanni nunanilu allani pisiat apuunneqarneri ullut 2-5 sivisussuseqartarpoq

NITTARTAKKAKKUT NIUERFIMMUT SULLITANIK KIFFARTUUSSIVIK:

info@great-greenland.gl


Tlf/SMS:
+45 23 29 93 42

Oqarasuaatit ulluinnarni nal. 9-15 (DK nalunaaqutaa malillugu) ammasarput. Taamattaaq SMS-mik nassissinnaavatsigut piaartumillu attavigissavatsigit.




Kalaallit Nunaanni & DK-mi qullersaqarfik   Great Greenland pisiniarfiit
  Great Greenland A/S
Havnevej B-1274, Postboks 519
3920 Qaqortoq
Grønland
Tlf: +299 64 24 33
Fax: +299 64 29 33
Cvr:13596492
E-mail: info@great-greenland.gl 
    Kalaallit Nunaanni pisiniarfik & ammerivik
Havnevej B-1274, Postboks 519
3920 Qaqortoq
Grønland
Tlf: +299 64 71 23

Ulluinnarni ammasarpoq nal. 10-16 (Takornariartaatinik aqqusaartoqartillugu ammanerusarpoq)
         
  Great Greenland International
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42
Cvr:35432655
E-mail: info@great-greenland.gl
    Danmarkimi pisiniarfik & takutitsivik
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42

Pulaartoqarnissamut ukioq kaajallallugu ammasarpugut
Tall. Nal. 9-15. (Imaluunniit sulisut immikkut isumaqatigiissuteqarfigineratigut)

TAKUUK: UKIUT TAMAASA JUULLIP UKIUTOQQALLU AKORNANNI MATOQQASARPUGUT!

Great Greenlandip aqutsisui
 
        
  Pisortaqarfik

Great Greenlandip Pisortaanera


Preben Møller
Tlf: +299 64 71 24
E-mail: preben@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Nunat tamalaat akornanni niuernermut & Ussassaarinermut Aqutsisoq

Great Greenlandimi nunat tamalaat akornanni ulluinnarni aqutsisoq

Marie Larsen
Tlf: +45 23 29 93 42

E-mail: marie@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Kalaallit Nunaanni Takutitsiviup aqutsisua & Nunat tamalaat akornanni amminik niuernermut akisussaasoq

Aviaja Holm Jensen
Tlf: +299 64 71 27
E-mail: aviaja@great-greenland.gl
GG, Grønland
    GGI

Sullitanut Annernut Aqutsisoq GGI & Aaqqissuinernut Aqutsisoq


Jacqline Negosanti
Tlf: +45 29 39 62 92
E-mail: jacqueline@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Naatsorsuusiortoq GG

Naatsorsuuserinermi Pisortaq


Lars Løftgaard
DK: +45 27 15 84 88
GL: +299 53 97 70
E-mail: larsl@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Sullitanut Annernut Aqutsisoq GGI

Stella Mørch Hansen 
Tlf: +45 23 29 93 62
E-mail: stella@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Naatsorsuusiortoq GG

Thora Hjalgrimson
Tlf: +299 64 24 33

Fax: +299 64 29 33
E-mail: thora@great-greenland.gl
GG, Grønland
  Ammerinermut & Immikkoortiterinermut Aqutsisoq

Jens Jensen
Tlf: +299 64 71 03
Mobil: +299 64 24 33
Fax: +299 64 29 33
E-mail: jens@great-greenland.gl
GG, Grønland
         
  Tunitsiveqarneq

Tunitsiveqarnermut Aqutsisoq

Hendrik Kloster
Mobil: +299 25 24 33
Tlf: +299 64 71 28
E-mail: hendrik@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Tunitsiveqarnermi naatsorsuusiortoq

Ketzia Markussen Permien
Tlf.: +299 64 71 07
E-mail: ketzia@great-greenland.gl
GG, Grønland

adm@great-greenland.gl 
         
       
@Greatgreenland
 
Great Greenland international
Der er ingen produkter i denne kategori.